Usługi:

Konsultacje psychologiczne online

Psychoterapia online

Konsultacje telefoniczne

 

Regulamin 

Polityka prywatności

FAQ- dowiedz się więcej o psychoterapii

Cennik i metody płatności

Poradnia psychologiczna Online

Oliwia Mazelewska- Sokołowska

tel. 502 291 584

kontakt@totylkostrach.pl

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright © 2019- 2021 totylkostrach.pl

16 maja 2021

mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska poznaj psychologa online

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA

Moje doświadczenia i szkolenia:

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim (2000- 2005 r.), ponadto 5- letnie, specjalistyczne, podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu (kurs atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), w tym kurs podstawowy i zaawansowany psychoterapii systemowej oraz szkolenia dotyczące ważniejszych nurtów terapeutycznych prowadzone przez ośrodki współpracujące( m. in. Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo- Behawioralnej, Polski Instytut Ericksonowski, Krakowskie Centrum Psychodynamiczne). Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu.

 

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA

Jestem psychologiem, psychoterapeutą z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z osobami doświadczającymi zaburzeń nerwicowych i innych związanych z lękiem (zaburzenia lękowe). Przez szereg lat wypracowałam warsztat pracy na wysokim poziomie efektywności.

Założyłam i prowadzę stronę totylkostrach.pl, ponieważ chciałabym wspierać i dzielić się swoim sposobem myślenia z osobami, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych. Uważam, że lęk jest częścią każdego obszaru życia i powiem Wam w tajemnicy, że lęk jest częścią również mojego życia, której nigdy bym nie zamieniła na nic innego. Dzięki moim lękom wiem co chcę robić i czym się w życiu kierować. Wiem jaki mam plan i wiem czego się nie podejmować. Potrafię docenić co jest dla mnie ważne, a co mam porzucić. Bez lęku nie potrafiłabym sensownie żyć. Tego samego życzę wszystkim tym, którzy szukają równowagi w życiu. Z lękiem jest jak z nauką pływania. Musisz poczuć, że po prostu możesz położyć się na wodzie. Nie możesz machać gwałtownie rękami, a zamiast tego dać się unieść na tafli wody. Poczuć, że możesz. Nie pomoże tu znajomość technik pływania, jeśli nie zaryzykujesz, nie puścisz siebie, na falę wody. Pozwól, że dotrzymam Ci w tym towarzystwa. Dasz radę.

Zapraszam do podjęcia psychoterapii lub konsultacji online.

 

WRóĆ

 

Doświadczenie kliniczne:

Praca w kluczowych wrocławskich placówkach zajmujących się problemami zdrowia psychicznego ( lata 2005- 2011):

  • Specjalistyczny Zespól Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (Oddział II Dzienny Psychiatryczny, Oddział Leczenia Nerwic),

  • Wojewódzki Zespól Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu- Poradnia Zdrowia Psychicznego,

  • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii,

  • Stowarzyszenie Chorych na Schizofrenię i inne Choroby Psychiczne, Ich Rodzin i Osób z Nimi Sympatyzujących "Otwarty Krąg".

 

Od 2011 r. - prywatna praktyka psychologiczna i psychoterapeutyczna w Częstochowie. 

Zajmuję się psychoterapią i doradztwem indywidualnym, grupowym, małżeńskim i rodzinnym. Najbliższy jest mi sposób myślenia w nurcie systemowym i narracyjnym. W swojej pracy uwzględniam również elementy technik terapii poznawczo- behawioralnej i ericksonowskiej (w zależności od rodzaju trudności techniki pracy dostosowywane są do pacjenta). Pracuję z dorosłymi i młodzieżą.

 

Kwalifikacje:

2000- 2005 r. - Uniwersytet Wrocławski- Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych,

Kierunek: Psychologia, Uzyskany dyplom: mgr psychologii

 

Kursy i szkolenia:

Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu:

2008- 2012 r. - Kurs Atestowany Terapii Systemowej indywidualnej, grupowej i rodzinnej( atestacja Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) w tym szkolenia dotyczące ważniejszych nurtów terapeutycznych prowadzone przez ośrodki współpracujące( m. in. Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo- Behawioralnej, Polski Instytut Ericksonowski, Krakowskie Centrum Psychodynamiczne).

2011- 2012 r. - Kurs zaawansowany psychoterapii systemowej, indywidualnej i rodzinnej.

2007 - 2008 r. - Kurs podstawowy psychoterapii systemowej, indywidualnej i rodzinnej.

 

Inne:

2006 - 2007 r. - Kurs pedagogiczny – Dolnośląskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

2005 r. - Ośrodek Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu – szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy psychologicznej w sytuacji kryzysowej, superwizje, trening interpersonalny, 100 godz., staż w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej nr 2 we Wrocławiu.

2004 - 2006 r. - Krakowskie Centrum Psychodynamiczne- Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej/ Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego (szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne).

2004 - 2005 r. - Centrum Edukacji Doskonalenia i Rozwoju, Kraków, Ukończony kurs: Socjoterapia i psychoprofilaktyka w placówkach oświatowych.

 

UMÓW wizytę ON-LINE lub Konsultację Telefoniczną 
tel. 502 291 584

502 291 584

X