UMÓW wizytę ON-LINE lub

Konsultację Telefoniczną 
 

FAQ- pomoc psychologa i psychoterapia lęku online.

częste pytania- wizyta u psychologa

1. Czy psycholog/psychoterapeuta jest zobowiązany do zachowania tajemnicy zawodowej?

Tak. Psychologa obowiązuje zachowanie tajemnicy zawodowej. Wyjątek stanowią sytuacje dotyczące popełnienia przestępstwa lub zagrożenia zdrowia/ życia- w tych okolicznościch psycholog może zostać zwolniony z dochowania tajemnicy w wyniku decyzji sądu.

2. Jak często odbywają się spotkania? Jak długo trwa terapia?

W zakładce o NAS w profilu każdego psychologa znajdziemy opis sposobu pracy. Częstotliwość zależy od indywidualnych potrzeb danej osoby, do których terapeuci się dopasowują. Najczęściej są to cykle spotkań, ale mogą to być pojedyncze konsultacje. Dla jednych osób może to być kilka spotkań, a dla innych terapia, która trwa kilka miesięcy, a nawet rok lub dłużej. Wszystko zależy od tego jak daleko chcesz pójść we wspólnych rozmowach, ile tematów i spraw życiowych jest do uporządkowania. Ważna jest tu oczywiście elastyczność i dopasowywanie się na bieżąco do zapotrzebowania i często zmieniających się oczekiwań.

3. Czy psycholog/psychoterapeuta może wystawić zwolnienie lekarskie/ albo przepisać leki/receptę?

Nie, tylko lekarz może wystawić zwolnienie lekarskie lub receptę.

4. Na czym polega psychoterapia online?

Jest to cykl 50 min. spotkań polegających  na rozmowie terapeutycznej, a także wykorzystaniu innych technik terapeutycznych.

Wstępem do psychoterapii może być konsultacja psychologiczna, która służy ustaleniu możliwości i oczekiwań w stosunku do dalszej  współpracy m.in. zbierane są pierwsze informacje na temat okoliczności dotyczących lęku.

Każdy z psychologów może mieć inny styl prowadzenia psychoterapii co wynika z nurtu w jakim pracuje. Jeśli chcesz poznać styl pracy danego terapeuty, zapoznaj się z zakładką o nas- tam znajdują się profile poszczególnych terapeutów wraz z odpowiedzią na pytania o ich sposób pracy.

5. Czy mogę anulować zamówione i opłacone spotkanie?

Wizytę można odwołać/zmienić termin bezpłatnie do 12h przed umówionym spotkaniem.   Po tym terminie wpłacona kwota nie podlega zwrotom. Bezpłatne anulowanie po 12h jest możliwe tylko w uzasadnionych przypadkach np. po okazaniu lekarskiego zwolnienia L4.

6. W jaki sposób mogę anulować spotkanie?

Wystarczy kliknąć w przycisk ANULUJ WIZYTĘ, który znajduje się w otrzymanym mailu lub wysłać wiadomość na mail: kontakt@totylkostrach.pl lub sms na tel. 502 291 584. Jeśli spotkanie będzie anulowane do 12h przed terminem spotkania, otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty w standardowym czasie zależnym od działania banków (zwykle do kilku dni). 

7. W jaki sposób mogę zmienić termin?

Wystarczy napisać krótką wiadomość na adres:

kontakt@totylkostrach.pl lub sms na tel. 502291584 o treści:

zmiana z terminu {stary termin} na {nowy termin}-tu proszę podać nowy termin wybrany z dostępnych w kalendarzu.

Proszę nie opłacać kolejnej wizyty.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

Terapia Lęku Online

tel. 502 291 584

kontakt@totylkostrach.pl

USŁUGI:

Konsultacje psychologiczne online

Psychoterapia online

Konsultacje telefoniczne

 

Regulamin 

Polityka prywatności

Cennik i metody płatności

FAQ

Współpraca

 

Znajdziesz nas na:

Copyright © 2019- 2024 by totylkostrach.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!