Usługi:

Konsultacje psychologiczne online

Psychoterapia online

Konsultacje telefoniczne

 

Regulamin 

Polityka prywatności

FAQ- dowiedz się więcej o psychoterapii

Cennik i metody płatności

Poradnia Psychologiczna Online

tel. 502 291 584

kontakt@totylkostrach.pl

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright © 2019- 2021 totylkostrach.pl

10 lipca 2021

mgr Anna Szot

psychoterapeuta online

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA

 

JAK PRACUJĘ?

Metody pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb klienta. W pracy czerpię z nurtów TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań) oraz terapii poznawczo-behawioralnej. Staram się, by klient znalazł rozwiązanie problemów, z którymi się mierzy, w możliwie najkrótszym czasie. 

Nie mogę obiecać, że problemy znikną, ale mogę zapewnić, że zrobię wszystko co w mojej mocy, by pomóc znaleźć sposób, żeby lepiej sobie z nimi radzić. Wspólnie znajdziemy sposób aby trudności zamienić na wyzwania, którym można sprostać.

 

PSYCHOLOG PSYCHOTERAPEUTA

Studia magisterskie na kierunku psychologia ukończyłam na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Sopocie( specjalizacja: psychologia kliniczna). Zrealizowałam podyplomowe specjalistyczne szkolenia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I stopnia( kurs podstawowy) oraz II stopnia( kurs zaawansowany) organizowane przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie (CTRS). Ponadto ukończyłam I stopień Racjonalnej Terapii Zachowań (certyfikat 152/2020).

Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną w Gdańsku.

Doświadczenie zdobywałam pracując z osobami w dużym kryzysie psychicznym w Stacjonarnym Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza oraz w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku( Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.). W pracy z pacjentami onkologicznymi bardzo często spotykam się z ogromnym nasileniem lęku, który jest nieodłączną częścią choroby. Razem z pacjentem rozkładamy go na mniejsze „strachy”, z którymi łatwiej można sobie poradzić.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje- obecnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym. Pracuję pod superwizją. Jestem członkiem Pomorskiego Holistycznego Centrum Profilaktyki i Edukacji Nowotworowej. 

 

WRóĆ

Lęk może być inspiracją, z lękiem można się zaprzyjaźnić. Czasami trzeba go tylko poznać i zrozumieć, kiedy przestajemy się go bać, może okazać się, że strach miał tylko wielkie oczy, a on sam jest całkiem mały.

Lęk nie jest zarezerwowany tylko dla „wybrańców”, każdy z nas mierzy się z większym bądź mniejszym poczuciem dyskomfortu w tym zakresie. Jeśli jest zbyt silny, może przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu i wtedy warto sobie pomóc.

Pozwól, że będę Ci towarzyszyć w drodze do poznania własnego lęku, pomogę odnaleźć Tobie sposób jak sobie z nim radzić.

Zapraszam na konsultację.

 

UMÓW wizytę ON-LINE lub Konsultację Telefoniczną 
tel. 502 291 584

502 291 584

X